Parní sauna

a

V parní sauně okusíte účinky mlhové lázně, která využívá ideální kombinace tepla a vlhkosti, a zároveň budete vdechovat příjemné aromatické esence. Díky nižší teplotě někteří lidé snášejí parní saunu lépe než klasickou.
Před prvním vstupem do sauny se umyjte mýdlem a osprchujte. Dovnitř můžete vstoupit v plavkách nebo bez. Neberte si s sebou však prostěradlo, ani ručník, abyste si ho zbytečně nezamokřili a mohli s ním později vstoupit do sauny finské. Délka pobytu v parní sauně je opět individuální, ale obvykle trvá 10-20 min. Tělo je vystaveno v ohřívárně nejen vlhku, ale i horku ze všech stran a také z ohřátých lavic, na kterých sedíte. Po odchodu z parní lázně se osprchujte. Není nezbytně nutné se prudce ochlazovat, můžete použít i vlažnou vodu. Poté si odpočiňte v relaxační zóně a doplňte tekutiny.

  • Teplota vzduchu v parní sauně: 30-45°C
  • Vlhkost vzduchu: 90-100 %
  • Doporučená doba pobytu: 10-20 min.
  • Doporučený počet opakování prohřívacích a ochlazovacích procesů: 2-3x

Z důvodu maximálního komfortu je pro vstup do wellness nutná rezervace

RYCHLÁ ONLINE REZERVACE ZDE

a

Přírodní saunová kosmetika

Připravujeme pro Vás novou řadu přírodní saunové kosmetiky určenou do parní sauny. V současnosti můžete vyzkoušet tělový med, který je k zakoupení na recepci.

Tělový med s levandulí

Relaxační tělový med je výborným detoxikačním produktem pro Vaši pokožku. Čistí póry, hydratuje, napomáhá hojení drobných ranek a vytahuje z kůže škodliviny. V kombinaci s levandulí uklidňuje, pomáhá odbourávat napětí a mírní stres. Díky působení tepla se tělový med snadněji a hlouběji vstřebává do pokožky a zvyšuje se tak jeho blahodárný účinek.

Použití:

Med je určený pro nanesení na tělo v parní sauně. Nejdříve nechte svoji pokožku dobře prohřát, poté naneste tělový med a krouživými pohyby jej vmasírujte do pokožky. Nechte chvíli působit a po odchodu ze sauny jej smyjte pod sprchou. Až poté můžete případně ještě navštívit i ochlazovací bazén.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.